Mirjam faképnél hagyja Bécy-t
2021. augusztus 19. 22:50
Karesz és Milán megpróbálják helyrehozni hibájukat, Adrián újra találkozik Kornél édesanyjával, Bécy tanácsot kér Evelintől.
Kareszék nagyon megörülnek, mikor megtudják, hogy nincs még minden veszve, és megállapodást köthetnek a céggel. A menedzserek egy feltétellel újra leülnek tárgyalni a srácokkal, és mivel Karesz és Milán jóvá akarják tenni a hibájukat, elvállalnak egy megalázó promóciós munkát, de hamar betelik náluk a pohár.
Adrián ledöbben, amikor váratlanul megjelenik az exe, Anita az Albérletben, Kornél ugyanis meghívta az anyját is a másnapi iskolai tehetségkutatóra. Adrián, bár nehezen viseli volt felesége jelenlétét, érezhetően még mindig vonzódik exéhez.
Mirjam észreveszi párján, hogy valami nincs rendben, de az üzletvezető a munkára fogja feszült hangulatát. Később Bécy elmegy Evelinhez, akinek elpanaszkodja, mekkora bajba keveredett, de saját kárára, nem fogadja meg lánya tanácsát.
Streameld az Éjjel-Nappal Budapest epizódjait az RTL+-on!