2014. július 24. 20:50

Rita csalódott, mert Miklós a gyerekekkel visszaköltözik Norvégiába. Mikor azonban kiderül, hogy főnöke szeretné, ha ő is velük tartana, a lány végre a fellegekben jár az örömtől.


Milánnak lelkifurdalása van Karesszel szemben, mert megígérte Hannának, hogy nem szól a lány házassági terveiről. Ezért elhatározza, hogy kerít Karesznek egy barátnőt, hogy ne boruljon majd ki annyira, ha megtudja, hogy Hanna férjhez megy. Bár a kerítő akció félresikerül, Karesz hálás a legjobb barátjának, és örül, hogy mindig bízhat benne. Rossz lelkiismeretétől hajtva Milán nem tud tovább uralkodni magán, és mindent bevall Hanna és Áron szándékáról.


Rita reggel búcsúzni megy Miklósékhoz: hazaköltözik a családjához a bátyja unszolására. Miklós azonban váratlanul meghívja Ritát Norvégiába, hogy költözzön ki hozzájuk, és dolgozzon tovább babysitterként. Rita és Miklós meghitt pillanatokat élnek át egymással, így örömmel megy Norvégiába. A hírnek Dorina is örül. Este azonban felbukkan Tibor, aki dühösen kéri számon Ritát, amiért meggondolta magát. Miklós azonban közbelép, és komolyan megfenyegeti a srácot, hogy hagyja békén Ritát.

Streameld az Éjjel-Nappal Budapest epizódjait az RTL+-on!