2:18
Híradó2014. december 8. 18:30
Orbán: Most több pénzük van a szegényeknek
Orbán Viktor szerint csökken a szegények száma Magyarországon, és a szegényeknek több pénzük van, mint korábban volt. Az európai statisztikák szerint viszont Magyarországon félmillióval nőtt a szegények száma 2008 óta.