8:16
Házon kívül2015. december 9. 22:55
Ellenőrök csaptak le a jótékonysági sütivásárra
Győrben néhányan összeálltak, mert jót akartak. Sütit sütöttek és árultak egy vásárban, hogy a bevételből életmentő készüléket vásároljanak, de a szervezőket valaki feljelentette, és lecsaptak az élelmiszerellenőrök: a sütivásár ugyanis nem volt szabályos.