„Nagyon nehéz nap ez is” – először töltötte Dudás Miki nélkül évfordulójukat Szigligeti Ivett
2026. június 24. 10:24
Lassan fél éve, hogy Dudás Miki tragikus hirtelenséggel elhunyt. Özvegye, Szigligeti Ivettnek azóta sem tellik el úgy egy pillanata sem, hogy ne gondolna párjára. Úgy hiszi, bár más körülmények között, de ők most is együtt vannak - immáron tizenkét éve.
Noha Szigligeti Ivett igyekszik megbírkózni azzal a fájdalommal és hiánnyal, amit párja, Dudás Miki januári elvesztése okozott. Nemcsak saját maga, hanem két közös gyermekük miatt is erősnek kell lennie, és folytatni az életüket. Ám vannak napok, amikor eluralkodik rajta a gyász. Így történt ez évfordulójuk napján is, amit elsőként töltött szerelme nélkül.
Az influenszer szívszorító posztjában emékezett megismerkedésük napjára, ami immáron tizenkét éve volt. Mint írta, ő most is úgy tekint Mikire, mintha még mindig együtt lennének, csak másképpen, mint eddig.
Ma 12 éve, hogy összekötött minket az élet. És bár sokan azt mondanák, hogy ma lennénk 12 éve együtt, én inkább azt mondom ma vagyunk 12 éve együtt. Csak most már máshogy. Nagyon nehéz nap ez is…
- írta Ivett, aki bevallotta, nincs olyan nap vagy pillanat amikor ne jutna eszébe a tragikus és máig tisztázatlan körülmények között elhunyt szerelme.
Végtelenül hálás vagyok azért a 12 évért, amit kaptunk egymástól. Boldog Évfordulót Szerelmem!