Nagy bejelentést tett Pető Brúnó: világsztár előtt melegíti be a közönséget
2026. június 1. 11:30
Pető Brúnó izgalmas hírt osztott meg követőivel: egy világsztár turnéján kapott fellépési lehetőséget. Az amerikai énekes budapesti koncertjén ő nyitja majd az estét, és már most biztos benne, hogy emlékezetes élmény vár a rajongókra. Mutatjuk, ki előtt lép majd színpadra!
Pető Brúnó követői egy ideje izgatottan várják a következő koncertjével kapcsolatos bejelentést. Most kaptak is egy hírt, igaz, nem egészen azt, amire számítottak. Az előadó arról számolt be, hogy egy amerikai világsztár turnéján kapott fellépési lehetőséget. Ugyanakkor megnyugtatta rajongóit, hogy a saját koncertjével kapcsolatos bejelentésre sem kell már sokat várniuk, addig viszont egy másik esemény miatt is izgatottak lehetnek.
Brúnó ugyanis Jason Derulo koncertjének nyitófellépője lesz.
Instagramon, egy 24 óráig elérhető történetben mesélt is erről bővebben követőinek, hiszen sok üzenetet kapott arról, hogy ez pontosan mit is jelent. Elárulta, hogy a koncert előtti félórás fellépése a hangulat megalapozásáról szól, és ő melegíti majd be a közönséget Jason Derulo érkezése előtt.
Kicsikét bepörgetjük a bulit, hogy neki raj legyen
– árulta el terveit az érdeklődőknek. Követői pedig láthatóan nagyon örültek a hírnek, és már most izgatottan várják a júniusi fellépését a Jason Derulo-koncerten.
Brúnó bejelentő bejegyzését nézd meg itt!
Emlékszel még, hogyan indult a Bruno x Spacc sikere? Nézd meg az RTL Reggeliben adott interjújukat, amely még a karrierjük kezdetén készült!
Nyitókép forrása: RTL Sajtóklub