Mi történt? Istenes Bence egyedül maradt a gyerekeivel
2026. június 1. 16:40
Mivel vasárnap Csobot Adél színházban játszott, Istenes Bence az egész napot a gyermekeivel töltötte, és rendesen kihasználták a napsütéses időjárást. Mutatjuk, mivel ütötték el az időt!
Istenes Bence minden percet kihasznált a fiaival
Igazi apa-fia napot tartott Istenes Bence, aki az egész napot a fiaival töltötte, és gondoskodott róla, hogy egy percig se unatkozzanak. A csodás, 25 fokos időben előkerült minden, ami egy tökéletes családi naphoz kell: Bence tojásrántottát készíteni is megtanította a fiúkat, majd közösen csobbantak egyet a medencében. A programból a PlayStation-bajnokság sem maradhatott ki, ahogy a parkban elfogyasztott fagyi sem. A fiúk fociztak, rengeteget nevettek, a napot pedig egy hangulatos grillezéssel koronázták meg.
Ezt nem hiszem el, már megint össze-vissza van mindenkinek a cipője!
– morgolódott Adél, amikor este hazatért a színházból.
A nagy vallomás: Istenes Bence és Csobot Adél 13 éve jelentették be, hogy egy párt alkotnak
Istenes Bence éppen táncolni tanult Südi Iringóval, amikor Csobot Adél megjelent a táncteremben és egy kicsit felváltotta a profi táncost. Adél bevallotta, úgy gondolta, Bence „focista alkata és görbe kis lábai” nem lesznek képesek így táncolni, de meglepődött, amikor kiderült, hogy mégis. A riportban elhangzott az eddig hivatalosan meg nem erősített, de mindenkinek nyilvánvaló tény: Bence és Adél szíve egy ritmusra ver.
A pár akkor úgy fogalmazott, korábban azért nem akartak a témában nyilatkozni, mert nem szerették volna, ha az „egész sajtó ezen csámcsog”.