„Az exem egy k**va” – G.w.M kemény sorokkal üzen az exének
2026. május 28. 19:40
Még meg sem jelent teljes egészében G.w.M új száma, de az internetre felkerült részletek máris óriási vihart kavartak. A rapper több kemény sort is megfogalmazott a dalban, az egyik legerősebb sort pedig egyértelműen volt párjának, Nagy Melanie-nak szánja.
A rapper és exfelesége között a mai napig feszült a hangulat
Varga Márk, művésznevén G.w.M és exfelesége, Nagy Melanie szakítása viharos volt, a mai napig megy köztük az oda-vissza, amiknek legtöbbször a sajtó is szem- és fültanúja. A rapper most legújabb dalában üzen egykori feleségének.
Tudod, a sas nem kap legyekre, más liga vagyok, jót nevettem mindegyiken, aki a szájára vett, ameddig szidtok, én pénzt keresek. Az exem egy k**va, pedig otthagytam a millákat, hazudozik rólam az újságban (...) Sosem fogtok látni térden, ameddig élek, nekem jó a vérem. Kösz szépen, bébi, jól vagyok, remekül, nem hittek bennem, de minden sikerült. Néha több csajba is beleszeretek, de már gyerekként sem voltunk jó gyerekek
– hangzik a promó videóban.
Régi konfliktus gyűrűzik tovább
A rapper és Nagy Melanie szakítása korábban leginkább amiatt került a nyilvánosság elé, mert a rapper állítás szerint jelentős anyagi támogatást hagyott hátra volt családjának a válás után, exfelesége mégis támadja őt minden alkalommal a sajtóban. A szövegben erre is utal a Most Wanted sztárja.
A videóban az is látszik, ahogy a rapper arcába rengeteg mikrofont tolnak, az egyiken pedig ez a felirat szerepel: G.w.M exe, ami eléggé egyértelművé teszi a gesztust.
Ma este érkezik a teljes klip
A teljes szám és a videóklip hivatalosan ma este jelenik meg, így várhatóan akkor derül ki igazán, mennyire veszi személyesre a rapper a dalszöveget.
Borítókép forrása: RTL