Tóth Ildikó ennyiszer változtatta meg a hajszínét – ezt árulja el róla
2026. március 29. 16:30
Nem ragadt le egyetlen stílusnál: Tóth Ildikó saját bevallása szerint már szinte a szivárvány összes hajszínét kipróbálta. A vöröstől a platinaszőkéig sokféle árnyalat megfordult nála – és azt is elárulta, szerinte mi áll leggyakrabban a nők hajváltoztatása mögött.
Alig hittek a szemüknek a követők, amikor Tóth Ildikó régi fotókat osztott meg magáról: az üzletasszony egészen a ’90-es évekbe repítette vissza rajongóit. A képeken hosszú, egyenes fekete hajjal látható – egy teljesen más stílus, mint amit ma megszoktunk tőle.
A különbség látványos, sokan első pillantásra fel sem ismerték.
„A hajváltoztatás sokszor egy új életszakasz jele”
A nosztalgikus fotók apropóján interjúban kérdeztük a vállalkozót arról, hogyan változott a haja az évek során – és meglepően őszinte választ adott.
Nagyon sokszor a haj és a hajszín változtatás egy partnercsere után szokott bekövetkezni, de azt gondolom, hogy a megújulás és a frissülésnek is mindig egy jele.
– mondta Tóth Ildikó a Glamour-gálán.
Szerinte a haj nemcsak külsőség, hanem egyfajta belső átalakulás lenyomata is.
A „szivárvány minden árnyalata” megvolt
Tóth Ildikó azt is elárulta, hogy nem fél a változástól – sőt, kifejezetten keresi azt:
Én az a szerencsés ember vagyok, akinek gyakorlatilag a szivárvány összes színe volt. Volt vörös, platinaszőke, fekete, most éppen egy barnás-szőkés összeállítás.
Ez a folyamatos megújulás nemcsak a külsejében, hanem a gondolkodásában is tükröződik.
A változás bátorság kérdése is
Az üzletasszony szerint sok nő hajlamos hosszú éveken át ragaszkodni ugyanahhoz a frizurához – gyakran azért, mert korábban sok dicséretet kapott rá. Ő viszont másképp látja:
„Szerintem a hölgyeknek az a legjobb, hogyha mindig egy kicsit frissítenek.”
Hangsúlyozta azt is, mennyire fontos a szakemberek szerepe:
„Erre vannak a remek fodrászok, hogy tanácsokat adjanak, mi a legújabb trend és mit ajánlanak.”
„Hajlott korom ellenére is követem a divatot”
Tóth Ildikó ma is nyitott az újdonságokra, és nem titkolja: számára a megjelenés folyamatos alakítása az élet része.
„Igyekszem a divatot is követni, és igazából nyitott vagyok az új árnyalatokra mindig.”
A ’90-es évekbeli fekete hajtól a mai modern árnyalatokig hosszú utat járt be – és úgy tűnik, még korántsem ért a végére.
Nézd meg vissza itt a Cápák között üzletasszonyával készített interjúnkat: