Erős Antónia őszintén vallott a hajhullásról: „A lakásban mindenhol haj van, beindul a pánik”
2026. március 17. 17:40
Erős Antónia közel három évtizede él a kamerák kereszttüzében, ami egyet jelent azzal, hogy minden nap összeszedetten, csinosan és ápoltan kell megjelenjen a tévénézők előtt. A Híradó műsorvezetője ezt nem kötelességnek fogja fel, a makulátlan megjelenése az elhivatottságának és nőiességének a része. Antónia éppen ezért figyel arra is, milyen állapotban van a haja.
A szebbnél szebb frizurák miatt ugyanis komoly igénybevételnek van kitéve, így fokozottan figyel az állapotára. Rögtön fel is tűnt neki a tavaszi hajhullás.
Amikor reggel, fésülködés után tele a hajkefe, és a lakásban is mindenhol haj van, beindul a pánik: vágassam megint rövidebbre vagy valami komolyabb gond van? Mondtam a fodrászomnak, de megnyugtatott. A hajam ugyanúgy évszakot vált, mint a természet, és ez „csak” tavaszi hajhullás, ami a klimaxban még inkább jelentkezik
– írta a közösségi oldalán Antónia, és azt is hozzátette a posztjában, hogy belülről is táplálja a haját.