Előző rész (2017. január 04.)
2017. január 4. 21:10
Vajon sikerül-e Rudiéknak megúszni a lebukást a rendőr előtt? Mi van a pendrive-on, amit Ádám Gigi széfjében talált? Vajon sikerül-e Zsófiéknak kibékítenie Tóbiást és Krisztiánt? Vilmos ijesztő felfedezést tesz.
Hogy elkerüljék a lebukást, Luca Cukival eltereli a rendőr figyelmét, és a csapat kikerül a szorult helyzetből. Közben Emília és Bözsi is egyre nagyobb aggodalommal várják haza Milánt és Lucát, akikről semmi hír. Amikor az ideges Emília azt fontolgatja, hogy esetleg bevonja a rendőrséget Milán keresésébe, Félix megijed, és átadja neki Milán levelét. Irma elmondja Bözsinek, hogy hol van Milán, amiből Bözsi arra következtet, hogy Luca is velük van.
Ádámnak idejében sikerül letöltenie a Gigi széfjében talált adatokat, amit később megmutat Hannának. Több ingatlan adásvételi szerződését találják rajta, de mindegyik más ember nevén van, amiből egyik sem Veintraub. Közben Zsófi arról panaszkodik Hannának, hogy milyen rosszul esik neki, hogy Ádám Gigihez járkál, de Hanna megnyugtatja, hogy mindezt Ádám csak egy jó ügy érdekében teszi. Ádám később meg akarja osztani az pendrive-on talált információt Kasznárral, de Hanna lebeszéli róla.
Gizella Hannát és Zsófit hívja segítségül ahhoz, hogy kibékítse Tóbiás és Kristófot, de nem járnak sikerrel. Elmondják Gizellának, hogy Tóbiásnak is és Kristófnak is vannak érzései a másik iránt, de mindketten túl büszkék ahhoz, hogy megtegyék az első lépést. A lányok eztán taktikát váltanak, és Tóbiásnak Kristófot, Kristófnak pedig Tóbiást kezdik kritizálni.
A jelentkező hosszas vizsgálódás és próbaút után úgy dönt, nem veszi meg Vilmos autóját. Később, amikor a letört Vilmos egy korábban leejtett gombelemet keresgél a kocsiban, egy zacskó fehér port talál az ülés alatt.
Nézd vissza a Barátok közt epizódjait az RTL+-on!