2014. július 15. 21:25

Enikő megkapja Krisztián búcsúlevelét. Kiderül, miért jött Kinga. Hanna és Benji még közelebb kerülnek egymáshoz. Attila szerint Miklós azt kapta, amit megérdemelt.

Rudi megpróbál telefonon érdeklődni Krisztián után, de neki se mondanak semmit. Enikő Zsolthoz rohan, és elmondja neki, mi történt Krisztiánnal. Később Rudinak mégis sikerül híreket szerezni: a három elhunyt katonából egy valószínűleg magyar volt. Ezek után Zsolt átadja Krisztián búcsúlevelét Enikőnek.

Kinga Zsolttól kér segítséget, mert Gézát újra fenyegetik Nándor emberei. De Zsolt rossz híreket kap, így Kingának várnia kell. Később Ádám gratulál Kingának a gyermekhez. Bözsinek gyanús Kinga babája, mert szerinte sokkal kisebbnek kéne lennie. Vajon kiderül-e az igazság a kis Magdiról?

Péter teljesen lerészegedik a bisztróban tartott bulin és leégeti magát Hanna és Benji előtt. Benji hazaviszi a részeg Pétert, ahol Péter megkéri őt, hogy vigyázzon Hannára. Hanna büszke Benjire, amiért ilyen jófej volt Péterrel. Péter részegen Júlia fejéhez vágja, hogy lemondta az esküvőt és ezért alakultak így a dolgok Hannával. Eközben Hanna és Benji majdnem lefekszenek egymással, de Hanna türelmet kér a csalódott Benjitől.

Timi azzal vádolja Nórát, hogy Nóra nem hisz Miklós ártatlanságában. Közben a rendőrök megszállják a szőlőbirtokot, és Zsófi kétségbeesésében Zalánt hívja telefonon, de nem éri el. Miklóst arról faggatja Zoltán, hova rejtette Vazul holttestét. Miklós ellenáll, és ragaszkodik hozzá, hogy csőbe húzták. Késő éjszaka Attila elmondja Júliának, hogy szerinte Miklós azt kapta, amit megérdemelt.

Nézd vissza a Barátok közt epizódjait az RTL+-on!

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!