2014. május 8. 21:40

Linda ráeszmél, hogy Zsolt tönkre fogja tenni az életét. Nóra veszélyes játékba kezd. Aliz kénytelen szembenézni gyermetegségével.

Zsolt megfenyegeti Balázst, hogy felnyomja a rendőröknél, ha nem dolgozik továbbra is neki. Amikor egy videót is megmutat Balázsnak arról, ahogy Balázs éppen a sztriptíz bár könyveit kozmetikázza, Balázs úgy gondolja, engedelmeskednie kell. Ezt Lindának is elmondja, aki azonban letámadja Zsoltot. Zsolt nem enged Lindának. Amikor azonban véletlenül Oszkárhoz kerül a pendrive, amin a Balázs számára terhelő videó van, Linda segít visszaszerezni azt. Ezután közli Zsolttal, hogy ha nem engedi szabadon Balázst, Linda kiteregeti Zsolt szennyesét Oszkár szülei előtt. Zsolt erre a fenyegetésre beadja a derekát. Balázs jobb ember akar lenni, és úgy dönt, új életet kezd Bécsben. Linda hogy fog reagálni?

Timi féltékeny lesz, amikor meghallja, hogy Miklós gyereket szeretne Zsófitól. Amikor ezt Nórának is elmondja, Nóra úgy dönt, kideríti, mi van Zsófi és Zalán között. Megtudja Zalántól, hogy egy pár régi levelet raktak el a széfbe, amikor Nóra megzavarta őket. Nóra Timi segítségével megszerzi a leveleket. Ez viszont Zsófinak lesz gyanús. Számon kéri Nórát, aki nem leplezi, hogy Zsófi szerinte titkol valamit. Zsófi azonban önmagának sem hajlandó beismerni Zalán iránti érzéseit. Közben Ádám véletlenül meghallja, hogy Timi kémkedett Nórának. Végül, miután Zsófi panaszkodott neki, Miklós szembesíti Nórát. Nóra azonban figyelmezteti Miklóst, hogy Zsófi és Zalán kapcsolata nem ártatlan. Hinni fog neki Miklós?

Miután megtudja, hogy Aliz tönkretette az eladásra szánt pólóit, Luca nagyon elszomorodik. Ettől viszont Aliz úgy érzi, tényleg reménytelenül felelőtlen és semmit nem lehet rábízni. Később Szabi kénytelen beismerni Ádámnak, hogy elmondta Aliznak, mit gondol róla Ádám, és azt is, hogy Aliz még mindig szereti Ádámot. Közben Luca kutyapólókat varr az összement pólókból. Aliz éppen azon szomorkodik, hogy még Luca is felnőttesebb, mint ő, amikor Ádám közli vele, hogy beszélniük kell „kettőjükről”. Lehet, hogy Ádám is viszontszereti Alizt?

Nézd vissza a Barátok közt epizódjait az RTL+-on!

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!