2013. március 20. 21:30

Megpróbálja-e Linda visszaszerezni Pétert? Meg tudja-e menteni Miklós Nórát és Timit? Gizella több romantikát szeretne az életében – László a válasz?

Miután Hanna rájön, hogy Lindának fáj, hogy Péter Tamarával lóg, felajánlja, hogy nem barátkozik Tamarával, de Linda ezt visszautasítja. Később mindenkinek bejön, ahogy Tamara Ausztráliáról mesél. Amikor Linda az anyjának panaszkodik, hogy Péternek lehet, hogy új barátnője van, Gizella azt tanácsolja, vagy próbálja meg visszaszerezni Pétert, vagy találjon magának új udvarlót. Később Linda látja, ahogy Péter Tamarával flörtöl, és ezért azt hazudja Péternek, hogy neki is van új barátja. Péter meglepődik, majd végül elhívja Tamarát randizni.

Miklós nem tudja megakadályozni, hogy Igor elrabolja Nórát és Timit. Miklós felhívja Nóra mobilját, de Igor veszi fel. Figyelmezteti Miklóst, hogy ne hívja a rendőrséget. Később Miklós hazudik Lászlónak, hogy minden rendben Nórával és Timivel. Balázsnak eszébe jut, hogy bemérhetnék Nóra okos-telefonját és így megtalálhatnák. Közben Nóra azon aggódik, mi lesz velük. Kiderül, hogy Igor kidobta Nóra telefonját, így Miklós nem tud segíteni Nórán és Timin, és tehetetlennek érzi magát.

Munka közben Gizella sóvárog László és a romantika után, de Bözsi figyelmezteti, az élet nem olyan, mint egy csepegős teleregény. Később Gizella megfogadja Bözsi tanácsát, miszerint a szerelem közös programokról szól, és azt hazudja Lászlónak, hogy szereti a focit. Elintézi, hogy együtt nézzenek meccset. Egy gólnál László megöleli Gizellát örömében. Gizella nagyon örül. Később Gizella megcsókolja az alvó Lászlót, de kiderül, László ébren volt.

Nézd vissza a Barátok közt epizódjait az RTL+-on!