2017. november 15. 18:00

Norbi és Anita fél éve vannak együtt, és bár az eljegyzésen is túl vannak, szerelmi életüket mindig megpróbálták feldobni valamivel. Egy alkalommal például bevontak egy ismeretlen fiút a szexbe, de Norbinak nem igazán jött be a szerelmi hármas. A fiú viszont mégis szeretné, ha ismét sor kerülne egy hasonló pásztorórára, de ezúttal a harmadik félként egy lányt kíván az ágyba. Szerelmének azonban még nem rukkolt elő az ötlettel, így most elérkezett az alkalom, hogy féltett vágyát feltárja Anitának…

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!