„Tudom, hogy a fiam tudja, hogy szeretem” – két éve robbant ki Molnár Gusztáv gyermekbántalmazási ügye

Ásványi EszterÁsványi Eszter

2023. augusztus 16. 17:17

Két éve ezen a napon vádolta meg volt felesége Molnár Gusztávot azzal, hogy közös gyermeküket alkoholos állapotban egy autóban bántalmazta. A színész a Fókuszban reagált az őt ért vádakra. Akkor még tagadta a vádakat, azt mondta, jó apának tartja magát, és tiszta a lelkiismerete. Hetekkel később viszont elismerte, hogy nevelési célzattal egy pofont adott a kisfiának. Volt felesége szerint azonban ennél sokkal többről volt szó. Az RTL akkor elhatárolódott a színésztől, a Hotel Margaret című sorozat vele készített jeleneteit másik színésszel forgatták újra. Molnár Gusztáv gyermekbántalmazási ügye után alkoholizmusával, majd válásával került az újságok címlapjára.

Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!