Aggódnak a helyiek a kannibalizmussal gyanúsított férfi miatt
2026. június 26. 18:29
Megrázó történet: Aggódnak a helyiek, hogy édesanyja lakásában van bűnügyi felügyelet alatt a férfi, aki a gyanú szerint emberi maradványokat gyűjtött a lakásában, és saját bevallása szerint evett is azokból. A kisvárosban volt, aki azt mondta, fél. A település polgármestere próbálja nyugtatni a kedélyeket.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem