Budapesti beteghordót gyanúsítanak kannibalizmussal és más furcsa tettekkel
2026. június 24. 18:25
Egy budapesti beteghordót azzal gyanúsítanak, hogy emberi maradványokat tartott otthon és evett is belőlük. Korábban már büntették, mert elhullott szarvastetemet vitt haza és lomokat gyújtogatott. Most akár öt év börtönt is kaphat. A közösségi médiában gyógyszerekről, sebekről és horrorjátékokról posztolt képeket. Egy kriminológus szerint az ilyen bűncselekmények mögött skizofrénia vagy gyermekkori traumák állhatnak.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem