Fedélzeti kamera rögzítette a mentőautó balesetét

Kovács KingaKovács Kinga

2020. április 12. 18:21

Oldalára borult egy mentőautó még szerdán - fedélzeti kamera rögzítette a balesetet. A vezetéstechnikai oktató szerint a felvétel alapján már vélhetően pirosat mutatott a jelzőlámpa annak a kanyarodó autónak, amely kihajtott a szirénázó mentő elé. Az éppen riasztásra vonuló mentőben ülők könnyebben sérültek meg.

undefined
Nézd vissza a Híradó adásait az RTL+ felületén!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!