„Elkezdtünk a stúdión kívül is dolgozni” – Majka előzenekara volt Solére
2026. június 23. 7:00
Majka telt házas, 11 ezer fős dupla koncertet adott a Budapest Parkban, ahol a fellépés előtt még mindig ugyanolyan intenzitással izgul, mint a pályája kezdetén. A rapper az X-Faktor forgatása alatt kötött szoros barátságot előzenekarával, Solére-rel, akivel a stúdión kívül is elkezdett együtt dolgozni. A feszített nyári tempó és a tehetségkutató tábora után Majka Las Vegas felé veszi az irányt, hogy kártyázással pihenje ki a fáradalmakat.
Kövess minket, és értesülj a friss hírekről a Facebookon is!
Követem