„Minden nap sírtam, amikor erre gondoltam" – több mint 20 ezer Arsenal-szurkoló szállta meg a Városligetet

Forgó ViktorForgó Viktor

2026. május 30. 22:00

Elképesztő hangulatban, több mint 20 ezren gyűltek össze a Városligeti napozóréten kialakított hivatalos Arsenal szurkolói zónában az UEFA Bajnokok Ligája döntőjének napján. Az angol drukkerek sálakkal, mezekkel, piros-fehér zászlókkal és különféle trófeamásolatokkal felszerelkezve kezdték meg a hangolódást, hogy hamarosan elinduljanak a Puskás Aréna felé.

undefined
Nézd vissza a Fókusz adásait az RTL+-on!
Itt állítsd be, hogy az RTL.hu az elsők között legyen a Google-találatokban!