Kovács Patrícia A mi kis falunkban kapott szerepetKovács Patrícia idén nyáron Pajkaszegre költözött, mert ő lesz A mi kis falunk egyik új lakója.
Fókusz

Kovács Patrícia Pajkaszeg lakója lett, de előtte 15 évvel fiatalabb szerelmével győzte le egyik legnagyobb félelmét

Fehér IstvánFehér István

2023. augusztus 30. 19:59

Kovács Patrícia A mi kis falunk című RTL-es sorozatban kapott szerepet, amire azonnal igent mondott. A Fókusz stábja elkísérte az első forgatási napjára, ahol elmesélte, hogy bár mindig is városi lány volt, imádja a természetet. Soha nem volt még ennyire harmonikus az élete, mint most. Nemrég ejtőernyővel ugrott ki egy repülőből és azt is elárulta, mit jelent számára a szerelem, amit tizenöt évvel fiatalabb párja mellett talált meg.

#Fókusz#Videó#Bulvár#A mi kis falunk#kovács patrícia#pajkaszeg

Címlapról ajánljuk