Egy időre búcsúzik A mi kis falunk: eddig nem látott bakikat és kulisszatitkokat mutatunkSzombat este – egy időre – búcsúznak az ország legnépszerűbb falujának lakói. A mi kis falunk hatodik évadának befejező része előtt eddig nem látott kulisszatitkokat is mutatunk, például amikor a színészeknek bárányokkal kellett forgatniuk. De a legutóbbi epizódok legjobb bakijaival is készültünk.
Fókusz

Egy időre búcsúzik A mi kis falunk: eddig nem látott bakikat és kulisszatitkokat mutatunk

Fehér IstvánFehér István

2022. június 17. 20:12

Szombat este – egy időre – búcsúznak az ország legnépszerűbb falujának lakói. A mi kis falunk hatodik évadának befejező része előtt eddig nem látott kulisszatitkokat is mutatunk, például amikor a színészeknek bárányokkal kellett forgatniuk. De a legutóbbi epizódok legjobb bakijaival is készültünk.

#Fókusz#A mi kis falunk#peller anna#werk#csuja imre#kapitány iván#kerekes józsef

Címlapról ajánljuk