RTL KLUB

0:30
Éjjel-Nappal BudapestÉjjel-Nappal Budapest 2019-04-10
2019. április 10. 21:30

Éjjel-Nappal Budapest 2019-04-10

Flóra még mindig nem tud túllépni azon, ami tegnap az apjánál történt. Úgy érzi, egész élete hazugságra épült, és hogy a boldog családjukról alkotott addigi képe egy pillanat alatt szertefoszlott. Arnold kétségbeesetten igyekszik kibékülni a lányával. Szofinak és Tamarának azonban majd megszakad a szíve, és megpróbálnak köztük közvetíteni. Flórát nagyon megviseli a helyzet, úgy érzi, nyomást gyakorolnak rá.
2:01
IdőjárásIdőjárás 2019-04-10
2019. április 10. 17:00

Időjárás 2019-04-10

Hazánkban tartós eső is lehet most éjjel, a déli megyékben akár egy-egy zivatar is lehetséges. A hőmérséklet 3 és 10 fok közé süllyed. Borult, erősen felhős marad reggel az égbolt és napközben is több helyen várható eső, zápor és zivatar. A hőmérséklet az északnyugati megyékben lesz a legalacsonyabban, 7-9 fok várható, és ahogy haladunk keletre, úgy emelkedik majd a maximum, délkeleten 19 fokot is mérhetünk majd.
1:36
Barátok köztLaci elveszítheti az édesanyját?
2019. április 9. 21:45

Laci elveszítheti az édesanyját?

Most, hogy végre megtalálta édesanyját Laci, fel sem tudja fogni, hogy micsoda nagy szerencse érte őt. Lassan, de biztosan kezd megbarátkozni a gondolattal László, azonban a sors úgy hozza, hogy Mária hirtelen rosszul lesz a Rózsában, és úgy tűnik, elég nagy a baj. A Barátok köztben bármi megtörténhet, és meg is történik! Ha újra meg akarod nézni, hogy mi történt a kedvenceddel, vagy milyen fordulatot vett a történet, akkor ne hagyd ki ezt az emlékezetes jelenetet se a Barátok közt 2019. április 09-i epizódjaiból!
0:30
Éjjel-Nappal BudapestÉjjel-Nappal Budapest 2019-04-09
2019. április 9. 21:30

Éjjel-Nappal Budapest 2019-04-09

Amikor Flórának az az érzése támad, hogy Tamara hajvágás közben flörtöl az apjával, hisztisen reagál. Tamara megérti és biztosítja Flórát arról, hogy ő csak barátkozik Arnolddal, mert jól megértik egymást. Flóra bevallja Tamarának, hogy igazából nem is érti magát, mert aggódik az apjáért, hogy magányos. Biztos benne, hogy még mindig szenved Flóra anyjának halála miatt. Azóta nem került közelebb más nőhöz. Flóra meglepetés látogatása az apjánál azonban katasztrófába torkollik.