RTL KLUB

9:52
ReggeliA Survivor egykori játékosainak szerelmét beárnyékolta a koronavírus, Bíró Tamás 12 napot töltött intenzív osztályon
2021. május 10. 7:00

A Survivor egykori játékosainak szerelmét beárnyékolta a koronavírus, Bíró Tamás 12 napot töltött intenzív osztályon

Nehéz időszakon vannak túl a Survivor egykori játékosai. Panyik Anita és Bíró Tamás szerelmét beárnyékolta a koronavírus. Nemrég Tomi az intenzív osztályon küzdött a betegséggel, Anita pedig aggódva várta, hogy szerelme gyógyuljon. Szerencsére mostanra Tomit kiengedték, már otthon lábadozhat. Most pedig mesélnek nekünk a kapcsolatukról és az elmúlt időszak kihívásairól.