FÓKUSZ

6:05
FókuszMegölték a gyerekeit, megszólalt az édesanya
2015. július 28. 19:02

Megölték a gyerekeit, megszólalt az édesanya

Most először és utoljára szólal meg az a hevesi édesanya, akinek élettársa a múlt hétvégén felakasztotta 6 és 12 éves közös gyermekeiket, majd önmagával is végzett. A megtört, sokkos állapotban lévő édesanya azért vállalta az interjút, mert, mint mondja: a tragédia óta elhangzott sajtóhíresztelések nem fedik a valóságot. Most minden erejét összeszedve szerette volna tisztázni a történteket. Újvári Mihály riportja.