ANNA AND THE BARBIES

2:09
ReggeliAnna and the Barbies koncert, ingyenes kertmozi és barokk fesztivál vár ránk a hétvégén
2024. június 21. 10:37

Anna and the Barbies koncert, ingyenes kertmozi és barokk fesztivál vár ránk a hétvégén

20 éves az Anna and the Barbies zenekar! Látványos Evolúció című nagykoncerttel ünnepelnek Szent Iván éjszakáján, június 22-én a Margitszigeti Szabadtéri Színházban. Pásztor Annáék a jubileumukra nagyobbat álmodtak, mint eddig valaha. Budapest idén is elkényezteti a filmrajongókat, hiszen a város különböző pontjain, különleges helyszíneken hódolhatunk a szabadban mozizás élményének. Teljesen ingyen lehet mozizni egész nyáron például a Budapest Gardenben, olyan klasszikusokon nosztalgiázva, mint a Cool Túra, a Rocky vagy a Bridget Jones naplója. 2024. június 21-23. között rendezik meg a Bükki Művészeti Napok – Barokk Fesztivált. A fesztivál 2014 óta várja az érdeklődőket a stílushoz egyik legközelebb álló barokk városban, Egerben és a környékbeli településeken.
3:17
Videó„Gyomorgörcsöm volt végig, hogy ki fog megölni” – Pásztor Anna zaklatója öt éve késsel ment a koncertre
2023. augusztus 5. 10:02

„Gyomorgörcsöm volt végig, hogy ki fog megölni” – Pásztor Anna zaklatója öt éve késsel ment a koncertre

2018-ban ezen a napon történt, hogy egy elvakult rajongó meg akarta késelni Pásztor Anna énekesnőt egy budapesti koncerten. A férfi a cipőjébe rejtette a kést, azzal támadt volna az Anna and the Barbies frontemberére a Budapest Parkban. Pásztor Anna egy Facebook-videóban mondta el, hogy a férfi már egy éve bombázta szerelmes üzenetekkel. A zaklatót a rendőrök elfogták, később emberölés előkészülete miatt emeltek ellene vádat, a bíróságon bocsánatot kért. Pásztor Anna zaklatója 2019. február 27-én megpróbálta megölni magát a cellájában, a férfi másnap a kórházban meghalt. 
5:47
FókuszPÁSZTOR ANNA: Ne csináld!
2020. január 27. 18:44

PÁSZTOR ANNA: Ne csináld!

Pásztor Anna talán még sosem volt annyira nyers és lángolóan őszinte, érző és igaz, mint most. Az Anna and the Barbies énekesnője mögött hosszú és zavaros hónapok állnak, traumatikus élményét pedig a közönség elé tárta: zaklatójáról írt egy dalt. Azt mesélte, amikor először énekelte el a számot közönség előtt annyira izgult, hogy a mikrofonba kapaszkodott. A fogadtatás pedig egészen elképesztő volt.