Ugrás a tartalomhoz
Nézd a kedvencműsoraidrövid videóitaz RTL.hu-n!
  • Legfrissebb
  • RTL Híradó
  • Fókusz
  • Sztárhírek
  • Randi
  • Birodalom
  • Nyerő Páros
  • Heti Hetes
  • Reggeli
  • Bajnokok Ligája
Bajnokok Ligája

Műsorok

  • The Floor - Csak egy maradhat
  • A legjobb ajánlat
  • Híradó
  • Fókusz
  • Reggeli
  • Friderikusz TalkShow
  • Heti Hetes
  • Házon kívül
  • Exek csatája
  • X-Faktor
  • A mi kis falunk
  • Bróker Marcsi
  • XXI. század
  • A renitens
  • Összes műsor
  • Műsorújság

Témák

  • Videók
  • Bulvár
  • Életmód
  • Nagyvilág
  • Kultúra
  • Sport
  • Gazdaság
  • Utazás
  • Bank 360
  • Európa
  • Horoszkóp
2026 © RTL Magyarország.
  • #Foci-VB 2026
  • #Apák napja 2026
  • #Nyári Dia
  • #Szoboszlai Dominik
  • #Maya Gold
  • #Tenki Réka
  • #Joób Márton
  • #benzin
  • #Rogán Cecília
  • #Euró árfolyam
  • #Gál Petra
  • #Köllő Babett
  • #Molnár Gusztáv
  • #Bede Zsolt
  • #Trokán Anna
  • #Magyar Péter
  • #Csillagjegy
  • #Horoszkóp
  • #Bungee jumping baleset
  • #Balázsovits Edit
  • #RTL műsor
  • #Nyugdíj
  • #Időjárás
  • #RTL+ csomagok
  • #Birodalom sorozat
  • #Nyerő páros 2026
  • #Heti Hetes
  • #X-Faktor 2026
  • #Exek csatája
  • #RTL szavazás
  • #RTL Híradó élő

NYERÉSZKEDÉS

2:59
HíradóOrbán: Ezt a bírságot azokkal fogjuk megfizettetni, akik nyernek a migráción és a háborún
2024. június 21. 21:11

Orbán: Ezt a bírságot azokkal fogjuk megfizettetni, akik nyernek a migráción és a háborún

Azokkal fizetteti meg a kormány az Európai Bíróság által kiszabott bírságot, akik nyernek a migráción és a háborún – ezt mondta Orbán Viktor az állami rádióban. A miniszterelnök szerint már megvannak a jogi keretei annak, hogy a rekordösszegű, 80 milliárd forintos egyszeri, és a további, napi egymillió eurós bírságot ne az állam fizesse ki. Az RTL Híradónak nyilatkozó nemzetközi jogász szerint ez csak újabb különadók bevezetésével képzelhető el, ami miatt újabb uniós eljárás indulhat Magyarország ellen. 
2:59
HíradóVerseny nélkül, összesen 700 milliárdnyi szerződést kötött az állam a covid-teket gyártó cégekkel, azóta mind felszámolás alatt áll
2024. február 3. 18:59

Verseny nélkül, összesen 700 milliárdnyi szerződést kötött az állam a covid-teket gyártó cégekkel, azóta mind felszámolás alatt áll

Feljelentést tesz Ujhelyi István a koronavírus-járvány alatt beszerzett gyorstesztek szerződései miatt. A K-Monitor szerint ezeket verseny nélkül kötötték, több esetben olyan cégekkel, amelyeknek akkor fideszes kötődésű tulajdonosai voltak. A cégek azóta végelszámolás vagy felszámolás alá kerültek. Hogy miért ezekkel kötöttek milliárdos szerződést, arra nem kaptunk választ a Kórházi Főigazgatóságtól.

2026 © RTL Magyarország.
Minden jog fenntartva.

  • Rólunk
  • Teljes adások az RTL+-on
  • Műsorújság
  • Összes műsor
  • Műsorba jelentkezés
  • Kapcsolat
  • Vállalati hírek
  • Kvíz Adatvédelem
  • RTL Group Magatartási Kódex
  • RTL Group Beszállítói Magatartási Kódex
  • RTL Magyarország Üzleti Partneri Alapelvek
  • Kommentelési szabályzat
  • Küldj be te is hírt!
  • Felhasználási feltételek
  • Impresszum
  • Médiaajánlat
  • Terjesztés
  • Karrier
  • Adatkezelési tájékoztatók
  • RSS
  • Süti tájékoztató
  • Süti beállítások
  • Felhasználási feltételek
  • Impresszum
  • Médiaajánlat
  • Terjesztés
  • Karrier
  • Adatkezelési tájékoztatók
  • RSS
  • Süti tájékoztató
  • Süti beállítások