3:48
Fókusz2026. június 8. 20:00
A Budapest Parkban élesztették újra a Loophia énekesnőjét
A koncerten résztvevők elmondása szerint a banda egyetlen számot játszott el, mielőtt az énekesnő rosszul lett. Az OMSZ szóvívője, Győrfi Pál mesélt részleteket az RTL-nek.