4:42
Fókusz2026. június 19. 21:00
„Bántottam a fiamat” – egy év felfüggesztett börtönbüntetést kapott Molnár Gusztáv
Kiskorú veszélyeztetése miatt elítélték Molnár Gusztávot. A színész elismerte, hogy bántotta a fiát, és elfogadja a felfüggesztett börtönbüntetést.