SPORT

Szujó Zoltán: Fogják-e szeretni a műsort, és engem elfogadnak-e? Ez volt a legnagyobb kétségem

4:17
Fókusz„A verseny titka az 5 százalék bizonytalanság”– 25 ezren vágtak neki a távnak, volt, aki egymás után kétszer is körbefutotta a Balatont
2024. május 8. 19:58

Az idén 18. alkalommal megrendezett Ultrabalatonon a táv változatlanul 211 km volt, a résztvevők száma azonban rekordot döntött: a tavalyi 21 ezer után idén 25 ezer futó és kerékpáros vágott neki a távnak. Közép-Európa leghosszabb futóversenye mindenkinek hatalmas élményt jelentett. Annak is, aki csapatban futott és annak is, aki megállás nélkül kétszer is teljesítette, mert Takács „Csipi” Krisztián két kört ment. Az RTL csapata immár hetedik alkalommal állt rajthoz. Juray-Fodor Bianka, a Fókusz riportere idén 4 részletben 33 kilométert vállalt a Balaton-kerülő versenyen.
SportReagált a Ferencváros és a klub két fő támogatója is a Gazprom-szerződés hírére
2024. május 8. 5:57