Az energiaválság a kutyusokat is elérte: négyből három gazda menhelyre küldi kedvencét
Négy hívásból három arról szól, hogy anyagi okokra, költözésre, albérletváltásra hivatkozva a gazdik már nem tudnak tovább gondoskodni a kutyáikról – hívta fel a figyelmet Óvári András, a Vigyél Haza Alapítvány alapítója. A menhelyek már nem tudnak több kutyát befogadni és az energiaárak miatt ők is nagy bajban vannak.