Tegnap délután a harmadik kerületben sérült meg egy vízvezeték a Solymár utcában, a feltörő víz felbontotta az utat és a járdát is. Karácsony Gergely főpolgármester éppen egy hete beszélt arról: előfordul, hogy a fővárosban 100 csőtörés is történik egy nap. Azt kérte a kormánytól, hogy az önkormányzatok kapjanak jogot a vízdíj meghatározására, ha ők a szolgáltatók. Úgy tudjuk, hogy választ még nem kapott.