Az egyedüllét nem mindig jelent magányt – Fuller Bianka pszichológus szerint erőforrás is lehet
Sokan félnek az egyedülléttől, pedig az nem mindig egyenlő a magánnyal. Fuller Bianka pszichológus szerint ha valaki nem menekül a helyzet elől, hanem elkezd tudatosan együtt lenni önmagával, az egyedüllét félelem helyett komoly erőforrássá, a fejlődés eszközévé válhat.