Az álommeló szerdai részében Balogh Levente minden csapatnak ad 3 millió forintot, hogy azt különböző találmányok lefoglalására használhassák fel. A jelöltek azonban nem figyelnek és a legnagyobb átveréseknek is bedőlnek… ennek pedig meglesz a következménye.