Tüntetők fütyülték ki a prágai csúcsra érkező Orbán Viktort – számolt be tavaly ezen a napon az RTL Híradó. A magyar miniszterelnök újságírói kérdésre úgy értékelte mindezt, hogy a tiltakozók kedvelik őt és támogatják. 2022-ben a prágai csúcson az európai országok vezetői az energiaválság megoldásáról és az orosz gázra kiszabni tervezett ársapkáról tárgyaltak.