Ismert emberek százezreket fizethettek, hogy alkohol- és drogproblémáikat diszkréten kezeljék a nagykanizsai kórházban
Több százezer forintos kenőpénz fejében VIP ellátást kaphattak a nagykanizsai kórház pszichiátriai osztályán olyanok, akik titokban akarták tartani betegségüket. Egy főorvost és hat másik embert hallgattak ki gyanúsítottként. Információink szerint az alkohol- és drogproblémákkal küzdő, ismert pácienseknek előre kellett fizetniük. A főorvos szerdán bűnügyi felügyeletbe került és úgy tudjuk a napokban a munkaviszonya is megszűnt a kórházban.