Másfél hónappal a baleset után még mindig kórházban vannak, tönkretette az életüket a szlovákiai buszbaleset
Tönkretette az életüket a baleset, már semmi nem lesz olyan, mint volt – ezt mondta az a miskolci nyugdíjas asszony, aki párjával együtt ott volt a Szlovákiában május közepén balesetet szenvedett buszon. Mindketten súlyosan megsérültek, és másfél hónappal a baleset után még mindig kórházban vannak. Egy ember meghalt, ötvenkilencen megsérültek, amikor a buszuk egy kamionba csapódott.