Sebestyén Balázsék péntek helyett váratlanul már szerdán elköszöntek hallgatóiktól. Ami a Morning Show-val kedden délutántól történt, az egészen szürreális. A leghallgatottabb reggeli rádióműsor készítőit kedden délután egyszer csak értesítették arról, hogy szerdán már nem kell adást gyártaniuk. Balázs erre Facebook videóüzenetben reagált, aztán éjjel kapott egy telefonhívást, hogy mégis mikrofonok mögé ülhetnek szerda reggel.