Karrier

Hamarosan induló reality műsor készítői csapatába keresünk szerkesztőt!

rtl.hurtl.hu

2023. december 8. 14:55

Ha otthonosan mozogsz a realityk világában és mindened a tartalomkészítés, szeretsz és tudsz önállóan forgatni, stábot irányítani, utómunkázni, kreatív vagy és szereted az ötleteidet éles helyzetben kipróbálni, forgatott anyagokból pillanatok alatt szórakoztató tartalmat varázsolsz a humorodnak köszönhetően, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

•       Brainstormingokon való részvétel

•       Forgatások tervezése, lebonyolítása, interjúkészítés, utómunka

•       Casting folyamatban való részvétel

Elvárások:

•       Kreativ gondolkodásmód

•       AVID Media Composer felhasználói szintű használata (Ha másik professzionális videóvágó szoftvert használsz, és úgy érzed könnyen megy majd az átállás, ne habozz!)

•       Önállóan és csapatban egyaránt tudj dolgozni

•       Gyors, pontos és precíz munkavégzés

•       Jó kommunikációs készség

Miért jó nálunk dolgozni:

•       Versenyképes fizetés

•       Előrelépési lehetőség és karrierépítés Magyarország vezető kereskedelmi tévécsatornájánál

•       Fiatalos kreatív csapat

Jelentkezéshez küldd önéletrajzod a munka3@ufashow.hu email címre, az e-mailed tárgya a meghirdetett pozíció legyen.

Címlapról ajánljuk