KERESÉS search-close

Vezetői asszisztens

szerző:
2019.04.18. 16:22

Feladatok

  • a felsővezető munkájának folyamatos, pontos, precíz, hatékony támogatása
  • a felsővezető naptárának menedzselése, időpontok szervezése, egyeztetése
  • találkozók, megbeszélések megszervezése
  • Jelenléti ív készítése
  • tárgyalók bekészítése és rendben tartása
  • bejövő/kimenő hívások-, levelezés kezelése
  • asszisztenciába tartozó feladatok ellátása (postázás, szerződések és számlák kezelése)
  • együttműködés a társosztályokkal (pénzügy, HR, jog), részvétel a hó végi zárási folyamatban
  • riportok, beszámolók készítése

Elvárások

  • minimum középfokú képzettség, főiskolai/egyetemi végzettség előnyt jelent
  • aktív erős angol nyelvtudás
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • tapasztalat adminisztrációs és szervezési feladatokban
  • kiváló számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • magas szintű kommunikációs és szervező készség (priorizálás, határidők kezelése)
  • kedvesség, pozitív, humoros személyiség

Amit ajánlunk

 Fejlődési lehetőség, barátságos és modern munkakörnyezet, vidám, fiatalos csapat.

Jelentkezésed elküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adataidat- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatod az RTL Magyarország karrier oldalán.

 A fényképes pályázatokat a pozíció megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: sales.application@rtl.hu.

18

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett! Figyelem! Ez a médiatartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett!

Elmúltam 18, megnézem
Nem nekem való

Figyelem, a következő videó a nyugalom megzavarására alkalmas képsorokat és hanghatásokat tartalmazhat!

Megnézem