KERESÉS search-close

Üzleti alkalmazásüzemeltető

szerző:
2019.04.12. 10:27

Határozatlan idejű szerződéssel munkatársat keresünk Üzleti alkalmazásüzemeltető munkakörbe.

Miért jó döntés ez számodra?

  • Magyarország piacvezető kereskedelmi televíziójánál dolgozhatsz
  • Folyamatosan fejlődhetsz a szakmádban
  • Családias hangulatú fiatalos csapat vár

Mik lesznek a feladataid?

  • A vállalatirányítási rendszer és egyéb üzletileg kritikus alkalmazások üzemeltetése és felhasználóinak támogatása
  • A felmerülő fejlesztési igények kezelése, a tesztelésekben való aktív részvétel, az ehhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • A rendszerfejlesztések / bevezetések során folyamatszervezési ill. projekt feladatokban való aktív részvétel
  • Külső beszállítókkal formális és informális kapcsolattartás az egyeztetett kereteken belül
  • Munkád során érintkezni és kommunikálni kell az általad üzemeltetett rendszerek minden felhasználójával, beleértve a vállalatvezetést is
  • Kommunikációddal, megjelenéseddel és emberi kapcsolataiddal az IT arculatát hűen és professzionálisan kell tükrözd

Mit várnak majd tőled?

  • Alkalmazásüzemeltetésben szerzett tapasztalatot (minimum 1-2 év)
  • Minimum felsőfokú szakirányú végzettséget
  • Rendezett, szervezett és céltudatos munkavégzést, jó dokumentációs készséget
  • Kimagaslóan jó csapatszellemet
  • Elméleti jártasságot az alábbi alkalmazások üzemeltetésében: relációs adatbázisok, SQL
  • Középfokú angol nyelvtudást
  • Magas szintű MS Office ismereteket

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Ha a végzettséged: Gazdasági informatikus
  • Van SQL és PL/SQL ismereted
  • Van nagyvállalatnál szerzett gyakorlatod
  • Azonnal tudsz kezdeni

Munkavégzés helye, ideje

Budapest,  XXII. Kerület, Nagytétényi út 29.

Pályázatodat fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk:  tech.application@rtl.hu

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.”

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az RTL Magyarország karrier oldalán.

18

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett! Figyelem! Ez a médiatartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett!

Elmúltam 18, megnézem
Nem nekem való

Figyelem, a következő videó a nyugalom megzavarására alkalmas képsorokat és hanghatásokat tartalmazhat!

Megnézem