Műsorújság
RTL Most

Social Media Coordinator

Határozatlan idejű szerződéssel munkatársat keresünk Social Media Coordinator munkakörbe.

Miért jó döntés ez számodra?

  • Folyamatosan fejlődhetsz a szakmádban egy nemzetközi hátterű vállalatnál
  • Családias hangulatú, szakmailag elhivatott, fiatalos csapatban dolgozhatsz

Mik lesznek a feladataid?

  • Social media felületek kezelése, karbantartása
  • Tartalomgyártás: képi, videós és egyéb típusú megjelenések (post, story, stb…) készítése, publikálása
  • A különböző social csatornák sajátosságainak kiaknázása
  • Az RTL Magyarország online felületein a látogatottság maximalizálása
  • Részvétel a közösségi media stratégia kialakításában, továbbfejlesztésében
  • Facebook / Instagram hirdetések elkészítése, optimalizálása
  • A social oldalakhoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenység folyamatos elvégzése
  • Riportok, elemzések készítése, javaslattétel a hatékonyság fejlesztésére

Mit várnak majd tőled?

  • Releváns, 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • Grafikai és videószerkesztő programok ismerete és készségszintű használata (preferáltan Adobe termékek)
  • Hazai és nemzetközi social media trendek naprakész ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Digitális, előrelátó szemlélet
  • Közös gondolkodás, ötletelés iránti igény a hatékonyság maximalizálása érdekében

Mit ajánlunk?

  • Versenyképes fizetés
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Díjmentes konditerem és szolárium használat a székházban
  • All You Can Move rekreációs kártya kedvezményes havi díjjal történő kiváltása (próbaidő lejártát követően)
  • RTL Sport Klubban való részvétel (foci és futó klub)
  • Nyári gyermekfelügyelet térítésmentes biztosítása
  • Hétvégi hazautazás támogatása közösségi közlekedéssel a hatályos rendelkezés alapján
  • Fejlődési lehetőség szakmailag elhivatott csapatban Magyarország piacvezető televíziójánál

Jelentkezésed elküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adataidat- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatod az RTL Magyarország karrier oldalán.

Az önéletrajzzal ellátott pályázatokat, a pozíció és a bruttó fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: marketing.application@rtl.hu

Legnézettebb videók