Műsorújság
RTL Most

Senior Marketing Coordinator

Határozatlan idejű szerződéssel munkatársat keresünk Senior Marketing Coordinator munkakörbe.

Miért jó döntés ez számodra?

  • Magyarország piacvezető televízójának marketing és kommunikációs csapatának tagja leszel
  • Folyamatosan fejlődhetsz a szakmádban egy nemzetközi hátterű vállalatnál
  • Szakmailag elhivatott, fiatalos, családias hangulatú csapatban dolgozhatsz

Mik lesznek a feladataid?

  • Offline marketing kampányok tervezése, lebonyolítása a műsorainkhoz kapcsolódóan; kutatási adatok begyűjtésével, kreatív brief-ek készítésével együtt
  • Kampányokhoz illeszkedő hirdetési felületek kiválasztása, meghatározása és vásárlása, részvétel az ártárgyalásokban
  • Aktív közreműködés a hirdetések kreatív tervezésének kialakításában az ügynökséggel és a grafikussal, valamint együttműködés fotóssal, brief írása a kampányok fotóinak elkészítéséhez
  • Folyamatos kapcsolattartás az illetékes társosztályokkal
  • Médiaköltések követése és a költség keretek betartásának nyomon követése
  • Műsorokhoz kapcsolódóan promóciós megjelenések (rajongói találkozó, kitelepülés, egyéb aktivitás- nyereményjáték, stb. ) szervezése és koordinálása
  • Integrált marketing együttműködések koordinálása a tárgyalásoktól a lebonyolításig. (pl. események támogatása, médiapartnerség kialakítása, stb.)
  • Terjesztési megállapodásainkhoz tartozó barter megállapodásokban foglalt marketing felületek kezelése, követése, határidők és költéskeretek betartása
  • Saját brandre vonatkozó használati szabályok betartása és betartatása.

Mit várnak majd tőled?

  • Releváns, 2-5 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív offline kampánytervezési tapasztalat (ha mellette van online tapasztalat, az előny)
  • Digitális, előrelátó szemlélet, social media trendek ismerete
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Közös gondolkodás, ötletelés iránti igény a hatékonyság maximalizálása érdekében

Mit ajánlunk?

  • Versenyképes fizetés
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Díjmentes konditerem és szolárium használat a székházban
  • All You Can Move rekreációs kártya kedvezményes havi díjjal történő kiváltása (próbaidő lejártát követően)
  • RTL Sport Klubban való részvétel (foci, futó és túra klub)
  • Nyári gyermekfelügyelet térítésmentes biztosítása
  • Hétvégi hazautazás támogatása közösségi közlekedéssel a hatályos rendelkezés alapján
  • Fejlődési lehetőség szakmailag elhivatott csapatban Magyarország piacvezető televíziójánál

Jelentkezésed elküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adataidat- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartása és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatod az RTL Magyarország karrier oldalán.

Az önéletrajzzal ellátott pályázatokat, a pozíció és a bruttó fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: marketing.application@rtl.hu

Legnézettebb videók