Műsorújság
RTL Most

Kutatási koordinátor (Sales terület)

Az ideális pályázó felsőfokú végzettséggel rendelkezik, érdekli a kereskedelmi televíziózás és a televíziós nézettségi piac. Szívesen elemez adatokat, készít előrejelzéseket és fogalmaz meg ezekkel kapcsolatos közleményeket. Önálló, precíz és jól tűri a gyakran monoton munkafolyamatokat. Beszél angolul, jól ismeri az Excel-t és a PowerPoint-ot és jól fogalmaz írásban.

Főbb feladatok

  • televíziós nézettségi adatok nyomon követése és elemzése
  • nézettségi becslések készítése és feltöltése az értékesítési szoftverbe
  • rendszeres (napi, heti, havi) nézettségi riportok készítése
  • nézettségi elemzések írása, közlemények készítése

További feladatok

  • adatbázisok folyamatos karbantartása
  • információnyújtás és adatszolgáltatás házon belül és kívül
  • prezentációk készítésében való részvétel
  • online közönségadatok nyomon követése és riportok készítése

Elvárások

  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (Excel, PowerPoint)
  • felsőfokú végzettség
  • jó elemző és problémamegoldó készség, matematikai ismeretek
  • analitikus gondolkodásmód
  • koncentrálóképesség, precizitás, monotonitástűrés
  • angol nyelvtudás
  • jó íráskészség
  • önálló, konstruktív, jól tud csapatban dolgozni

Előny

  • televíziós nézettségi alapfogalmak, nézettségelemző szoftverek (Nielsen, AdEdge) ismerete
  • online közönségméréshez kapcsolódó alapfogalmak és szoftverek (GemiusPrism, Gemius Explorer) ismerete
  • néhány éves releváns szakmai tapasztalat médiakutatás vagy piaci elemzés területen (1-2 év reklámügynökségnél, kutatócégnél, vagy ügyféloldali elemzőként)

Amit ajánlunk

  • Fejlődési lehetőség, kiemelkedő színvonalú munkakörnyezet, vidám, fiatalos csapat

Jelentkezésed elküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adataitad- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje. Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatod az RTL Magyarország karrier oldalán

Pályakezdők jelentkezését is várjuk. A pályázatokat a pozíció és a fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: sales.application@rtl.hu

    Hasonló videók

      Legnézettebb videók