Műsorújság
RTL Most

Közönségszolgálati munkatárs

Magyarország piacvezető tévécsatornájához keresünk munkatársat közönségszolgálati feladatok ellátására, határozatlan idejű, heti 30 órás foglalkoztatással.

Feladatok

  • Központi e-mail címre érkező levelek megválaszolása
  • Ügyfél-, panaszkezelés írásban
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • Dokumentumok és táblázatok naprakészen tartása

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Segítőkész, udvarias, empatikus és kedves jellem
  • MS Office programok kiváló ismerete
  • Minimum érettségi bizonyítvány

Amit ajánlunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Nagyrészt otthonról végezhető feladatok, így jó szívvel ajánljuk megváltozott munkaképességű álláskeresőknek is
  • Barátságos munkakörnyezet, vidám fiatalos csapat

Jelentkezésed elküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adataidat- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatod az RTL Magyarország karrier oldalán.

A fényképes pályázatokat a pozíció megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: marketing.application@rtl.hu

    Hasonló videók

      Legnézettebb videók