KERESÉS search-close

Kontrolling gyakornok

szerző:
2019.04.10. 11:44

Magyarország piacvezető tévécsatornájához keresünk olyan lelkes tanulókat, akik a főiskola/egyetemi tanulmányaik mellett szeretnének tapasztalatot gyűjteni és érdekli őket, hogy a televíziós csillogás mögött mi zajlik a háttérben!

A Te feladatod lenne:

  • Havi zárással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Havi, negyedéves, éves gyakoriságú és eseti jellegű jelentések magas szintű elkészítése
  • Részvétel a tervezésben, a tervek követése, előrejelzések készítése, pénzügyi elemzése, üzleti és számviteli adatok folyamatos egyeztetése
  • Szoros együttműködés és folyamatos egyeztetés a társterületekkel
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése
  • Szerződések véleményezése pénzügyi szempontból

Te vagy a befutó ha…

  • Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel és közgazdasági területen tanulsz
  • Számviteli alapokkal tisztában vagy és, érdeklődsz a kontrolling terület iránt
  • Heti minimum 20 órát tudsz dolgozni (de minél több, annál jobb 😊)
  • Magabiztosan használod az Excelt
  • Jól kommunikálsz és jól tudsz együttműködni másokkal
  • Képes vagy rendszerben látni a feladatokat, és precízen dolgozol
  • Hatékonyan dolgozol önállóan

Előnyt jelent:

  • Korábbi gyakornoki tapasztalat pénzügyi/számviteli területen
  • Logikus, analitikus gondolkodás
  • SAP ismerete
  • Angol nyelv ismerete

Amit mi kínálunk munkádért cserébe:

  • Versenyképes gyakornoki bér
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Lendületes, inspiráló csapat
  • Hosszútávú karrierlehetőség

A fényképes pályázatokat a pozíció megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: gyakornok@rtl.hu

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az RTL Magyarország  karrier oldalán.

18

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett! Figyelem! Ez a médiatartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett!

Elmúltam 18, megnézem
Nem nekem való

Figyelem, a következő videó a nyugalom megzavarására alkalmas képsorokat és hanghatásokat tartalmazhat!

Megnézem