Műsorújság
RTL Most

Kommunikációs gyakornok

Magyarország piacvezető tévécsatornának Kommunikációs csapatába keresünk olyan lelkes tanulót, aki a főiskola/egyetemi tanulmányaik mellett szeretne tapasztalatot gyűjteni és érdekli, hogy a televíziós csillogás mögött mi zajlik a háttérben!

Feladatok

  • Standard kommunikációs feladatok ellátása (pl. hírlevelek szerkesztése és kiküldése, ügyfél listák karbantartása, weboldal karbantartása)
  • Kommunikációs kampányok szervezésében, lebonyolításában és adminisztárciójában való részvétel
  • Reklámügynökséggekkel való kapcsolattartás
  • Részvétel a rendezvények szervezésében és lebonyolításában
  • Szerződések, számlák kezelése, rendszerben történő rögzítése
  • Egyéb adminisztratív és napi ad hoc feladatok ellátása
  • Angol nyelvű e-mailes és telefonos kommunikáció

Elvárások

  • Kommunikációs/Marketing területen folyamatban lévő nappali szakos felsőfokú tanulmányok
  • Aktív és erős angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Heti minimum 20 óra vállalása

Előny

  • Adminisztrációs tapasztalat

Személyiségbeli elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó együttműködési és alkalmazkodási képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való készség
  • Nyitott, kedves személyiség
  • Terhelhetőség, stressz-tűrő képesség

Amit kínálunk

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalis, lendületes, inspiráló csapat

Amennyiben felkeltettettük az érdeklődésed, a pályázatodat a pozíció megjelölésével (kommunikációs gyakornok) a következő e-mail címre várjuk: gyakornok@rtl.hu

Legnézettebb videók