Műsorújság
RTL Most

Junior Kontroller

Feladatok

  • Havi zárással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Havi, negyedéves, éves gyakoriságú és eseti jellegű jelentések elkészítése,
  • Részvétel a tervezésben, a tervek követése, előrejelzések készítése, pénzügyi elemzése, üzleti és számviteli adatok folyamatos egyeztetése
  • Kontrollpontok felállítása és működtetése a riportokban
  • Szoros együttműködés és folyamatos egyeztetés a társterületekkel
  • Kapcsolattartás külföldi anyavállalattal
  • Konszolidálási ismeretek
  • Az adott területhez kapcsolódó napi ellenőrzési, jóváhagyási, véleményezési, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Közgazdasági / pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő Excel használat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Könyvelési ismeret, tapasztalat, mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete, SAP ismeret előnyt jelent (FI/CO/BW)

és

  • Önálló munkavégzés
  • Jó együttműködési és alkalmazkodási képesség
  • Analitikus gondolkodás, összefüggések gyors feltárása
  • Igényesség, precizitás, pontosság, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való készség
  • Proaktivitás
  • Terhelhetőség, stressz-tűrő képesség

Amit kínálunk

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, inspiráló csapat

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.”

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az rtl.hu  karrier oldalán

A pályázatokat a pozíció megjelölésével és a bruttó fizetési igény megadásával a következő e-mail címre várjuk.

finance.application@rtl.hu

    Hasonló videók

      Legnézettebb videók