Műsorújság
RTL Most

Junior Adásszerkesztő

Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkakör

Feladatok:

  • Több televíziós csatorna napi adásmenetének összeállítása, figyelembe véve az egyes csatornák speciális követelményeit, valamint a médiatörvényt
  • Reklám és szponzorációs megjelenések befoglalása, adatbázisból való feltöltése
  • Az adásnap ajánlókkal való feltöltése kreatív módon
  • Napi változások nyomon követése (cég szinten és média törvény szinten is)
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (reklámügynökség, promóciós osztály, adáskijátszás, műsortervezés)
  • Szükség esetén riportok, valamint szponzorációs szórásterv készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • MS Office programok ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség

Előny:

  • Médiatörvény ismerete
  • programmingos adásszerkesztői tapasztalat; vagy bármilyen televíziós vagy rádiós tapasztalat, gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Dinamikus és szakmailag kiváló csapat, barátságos, fiatalos, lendületes és modern munkakörnyezet, fejlődési lehetőség.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az rtl.hu  karrier oldalán.

Önéletrajzot kérjük, a fizetési igény és a pozíció megjelölésével (Junior Adásszerkesztő) elküldeni a cable.application@rtl.hu címre.

Legnézettebb videók