Műsorújság
RTL Most

Junior Adásszerkesztő

Szeretsz TV-t nézni? Érdekelnek a televíziós tartalmak? Szívesen részt vennél a napi műsorok összeállításában? Akkor Magyarország piacvezető televízójánál van a helyed!

Feladatok:

  • RTL Klub televíziós csatorna napi adásmenetének összeállításában való aktív részvétel, figyelembe véve a speciális követelményeket, valamint a médiatörvényt
  • Napi promóciós terv elkészítése, melyek alapján a képernyőn a műsorok teljes kínálatát bemutatjuk
  • Reklámblokkok műsorokban történő elhelyezése és megjelenítése
  • Napi változások nyomon követése (cég szinten és média törvény szinten is)
  • Filmek, műsorok tartalmai ismerete
  • Szoros együttműködés a csapattársakkal
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (sales, promóciós osztály, adáskijátszás, műsortervezés)
  • Szükség esetén riportok, valamint szponzorációs szórásterv készítése

Elvárások:

  • Televízió, műsorok, média iránti érdeklődés
  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • MS Office programok ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség

Előny:

  • Médiatörvény ismerete
  • Programmingos adásszerkesztői tapasztalat; vagy bármilyen televíziós vagy rádiós tapasztalat, gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Dinamikus, összetartó és szakmailag kiváló csapat. Barátságos, fiatalos, lendületes és modern munkakörnyezet.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az rtl.hu  karrier oldalán.

Önéletrajzot kérjük, a fizetési igény és a pozíció megjelölésével (Junior Adásszerkesztő) elküldeni a programming.application@rtl.hu címre.

Legnézettebb videók